PŘIDEJ SE
Uplynulá sobota patřila dalšímu závodu Českého poháru XCO, tentokrát v jihočeském Vimperku. Naši závodníci nenechali nic náhodě a do dějiště dorazili s předstihem. Pod vedením Tomáše Vítka absolvovali intenzivní přípravu přímo na trati, kde pilně ladili ideální stopu v náročných technických pasážích.
Díky skvělým závodním podmínkám a precizní předstartovní přípravě se naši jezdci v nabité konkurenci neztratili.
Výsledkový servis:
Žákyně II
Beáta Nevrlá: 6. místo
Žákyně I
Olivie Šimečková: DNF
Tereza Tomisová: 21. místo
Kadetky
Kristýna Lamichová: 30 místo
Kadeti
Viktor Kowolowski: 40. místo
Damián Hula: 46. místo
Jakub Nevrlý: 8. místo
Žáci II
Kryštof Šimeček: 1. místo
Ondřej Kowolowski: 64. místo
Žáci I
Viktor Byrtus: 5. místo
Děkujeme celému týmu za nasazení a Tomášovi Vítkovi za odborné vedení při najíždění trati. Získané zkušenosti z takto technického závodu jsou pro naše mladé naděje neocenitelné.